Ashes of Ariandel pierwszym dodatkiem do Dark Souls III [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.08.2016, 04:08


Kategorie: News

Ashes of Ariandel pierwszym dodatkiem Ku Dark Souls III [news zaktualizowany] - wyjaśnienie #2


Ashes of Ariandel pierwszym dodatkiem W  stronę Dark Souls III [news zaktualizowany] - obraz #3


Ashes of Ariandel pierwszym dodatkiem Na Dark Souls III [news zaktualizowany] - udokumentowanie #4


Ashes of Ariandel pierwszym dodatkiem W kierunku Dark Souls III [news zaktualizowany] - sztych #5

Od dłuższego czasu wiemy, że Dark Souls III doczeka się dwóch rozszerzeń, a dziś Na koniec poznaliśmy jakieś konkrety na Fabuła pierwszego z nich. Z informacji ujawnionych Za pomocą Jedność z japońskich magazynów wynika, że Domieszka ukaże się na tamtejszym rynku 26 października bieżącego roku w cenie 1200 jenów, Zatem niecałych 11 euro (około 47 zł). Wprowadzi on mapę PvP nazwaną Immortal Competition a także nowe bronie (m.in. kord z kolorowymi płomieniami) i magię (lodowa nasilenie tudzież coś w rodzaju świetlistego bumerangu). Posiłkowo według informacji ujawnionych na Twitterze PlayStation (post usunięto, Pomimo to IGN zrobił zrzut ekranu), dowiedzieliśmy się, że DLC nosi nazwę Ashes of Ariandel i pojawi się 25 października na PlayStation 4. Więcej informacji ma zostać ujawnionych w ciągu kilku najbliższych godzin.


Ashes of Ariandel pierwszym dodatkiem W kierunku Dark Souls III [news zaktualizowany] - wyjaśnienie #6

Dark Souls III ukazało się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 a również komputerach osobistych 24 marca (Japonia) i 12 kwietnia (USA i Europa) bieżącego roku. Fabrykacja spotkała się z ciepłym przyjęciem mediów i fanów cyklu, będąc ukoronowaniem tej serii. W parze z dobrymi opiniami poszła też wysoka sprzedaż – w ciągu kilku tygodni W kierunku sklepów wysłano 3 miliony egzemplarzy, a dzięki serwisowi SteamSpy wiemy, że na PC-tach tytuł znajduje się w bibliotekach około miliona osób.

Nie wiemy, Gdy potoczą się losy serii po wydaniu dodatków zaplanowanych Na trójki. Salon From Soft Ani ma Akurat w planach stworzenia kolejnej części, Bynajmniej W okresie to pracuje nad trzema innymi grami, z których jedna ma być utrzymana w stylu „Soulsów”, więc fani tego typu gier mogą już zacierać rączki.


Tagi: gry na świecie Dark Souls III Dark Souls III: Ashes of Ariandel DLC i dodatki FromSoftware RPG akcji PC PS4 XONE
Skomentuj: