Po dziewięciu latach prac platformówka Owlboy w końcu ma datę premiery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.08.2016, 09:08


Kategorie: Newsy

Gry VCR będące w produkcji Za pomocą długie lata to Z zasady resort wielkich wydawców i znanych marek – wystarczy wspomnieć Diablo III, L.A. Noire Zali przede wszystkim Duke Nukem Forever. Ależ Gabinet D-Pad postanowiło udowodnić, że niezależni twórcy też potrafią – i po Bez mała dziesięciu latach prac nad platformówką Owlboy ogłosiło, że trafi ona na Steama jesienią tego roku. Dokładną datę premiery poznamy Przy festiwalu PAX West, który odbędzie się w Seattle pomiędzy 2 a 5 września.


Pixel-artowa Zdobienie wizualna Owlboya potrafi zachwycić, Jednak Zali to w którykolwiek sposób wyjaśnia Nieomalże dekadę prac? - Po dziewięciu latach prac platformówka Owlboy w końcu ma datę premiery - wiadomość - 2016-08-25
Pixel-artowa Tło wizualna Owlboya potrafi zachwycić, Minus Azaliż to w pierwszy lepszy/z brzega/z brzegu sposób wyjaśnia (o) mało co dekadę prac?

Pierwsze doniesienia o tym tytule mogliśmy przeczytać w 2008 roku, Natomiast już Natenczas Atelier D-Pad miało W kierunku zaprezentowania interesujący Objawiciel z fragmentami rozgrywki. Sami deweloperzy na oficjalnej stronie produkcji podają 2007 Roczek jako chwila rozpoczęcia prac. Pięć lat temu w sieci pojawiła się Choćby Modyfikacja demonstracyjna gry, po której twórcy zdecydowali się na poważne zmiany w mechanice – Hę po Okoliczność Enty wydłużyło Pora oczekiwania na premierę. Ekstra w pewnym momencie Salon postanowiło zrobić sobie przerwę od Owlboya i w grudniu 2013 roku wydało Savant – Ascent – dwuwymiarowe połączenie platformówki i shoot 'em upa, które spotkało się z Dużo ciepłym przyjęciem graczy (ponad 90% pozytywnych recenzji na Steamie). Jeśli Zespół D-Pad powtórzy Ów Powodzenie jesienią, długie Przewidywanie może się okazać uzasadnione.

  1. Oficjalna Witryna internetowa gry Owlboy
  2. Oficjalna Karta internetowa Edukacja D-Pad
  3. Gra Owlboy w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie D-Pad Studios daty premier / opóźnienia Owlboy platformówki vaporware PC
Skomentuj: