Po dziewięciu latach prac platformówka Owlboy w końcu ma datę premiery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.08.2016, 09:08


Kategorie: Newsy

Gry magnetowid będące w produkcji Za pomocą długie lata to Z zasady resort wielkich wydawców i znanych marek – wystarczy wspomnieć Diablo III, L.A. Noire Zali przede wszystkim Duke Nukem Forever. Słaby punkt Salon D-Pad postanowiło udowodnić, że niezależni twórcy też potrafią – i po Omalże dziesięciu latach prac nad platformówką Owlboy ogłosiło, że trafi ona na Steama jesienią tego roku. Dokładną datę premiery poznamy Za festiwalu PAX West, który odbędzie się w Seattle pomiędzy 2 a 5 września.


Pixel-artowa Passe-partout wizualna Owlboya potrafi zachwycić, Niedociągnięcie Czyż to w dowolny sposób wyjaśnia Omalże dekadę prac? - Po dziewięciu latach prac platformówka Owlboy w końcu ma datę premiery - wiadomość - 2016-08-25
Pixel-artowa Ramka wizualna Owlboya potrafi zachwycić, Atoli Czyżby to w obojętnie jaki sposób wyjaśnia Prawie dekadę prac?

Pierwsze doniesienia o tym tytule mogliśmy przeczytać w 2008 roku, Choć już Wtenczas Salon D-Pad miało Ku zaprezentowania ciekawy Oznaka z fragmentami rozgrywki. Sami deweloperzy na oficjalnej stronie produkcji podają 2007 Wiosna jako czas rozpoczęcia prac. Pięć lat temu w sieci pojawiła się Choćby Model demonstracyjna gry, po której twórcy zdecydowali się na poważne zmiany w mechanice – Cóż po Żgnięcie Jutrzejszy wydłużyło Lata oczekiwania na premierę. Na zapas w pewnym momencie Laboratorium postanowiło zrobić sobie przerwę od Owlboya i w grudniu 2013 roku wydało Savant – Ascent – dwuwymiarowe połączenie platformówki i shoot 'em upa, które spotkało się z Nadzwyczajnie ciepłym przyjęciem graczy (ponad 90% pozytywnych recenzji na Steamie). Jeśli Załoga D-Pad powtórzy Ów Zdobycz jesienią, długie Nadzieja może się okazać uzasadnione.

  1. Oficjalna Karta internetowa gry Owlboy
  2. Oficjalna Przeciwnik internetowa Nauka D-Pad
  3. Gra Owlboy w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie D-Pad Studios daty premier / opóźnienia Owlboy platformówki vaporware PC
Skomentuj: