Pokemon GO - najnowszy patch dodaje system analizowania stworków przez wodzów frakcji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.08.2016, 12:08


Kategorie: Newsy


Doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji Pokemon GO. Patch obandażowany został numerkiem 1.5 na iOS a również 0.35.0 na Androidzie i sprawia, że postacie wodzów frakcji Nareszcie przestają być Ledwie (co) elementem fabularnym.

Dzięki łatce możemy Na naszych oczach skorzystać z pomocy naszego wodza w ramach mechaniki  Pokemon Appraisal. Candela, Blanche Czy (też) Spark przeanalizują zdolności ofensywne i defensywne naszych stworków, dzięki czemu dowiemy się, którzy podopieczni mają najwięcej potencjału W stronę wygrywania walk.

Poza dodaniem Pokemon Appraisal patch poprawił także denerwujący błąd, w wyniku którego niektóre pokonane stworki pozostawały z jednym punktem życia. Dzięki łatce powrócą one Na oczach świata jako nieprzytomne. W notkach towarzyszących aktualizacji autorzy zdradzili także, że pracują nad ulepszeniem zbalansowania bitew treningowych i wkrótce powinniśmy zobaczyć tego rezultaty.

Dodawanie nowych funkcji cieszy, gdyż Wbrew popularności gry Pod żadnym pozorem da się ukryć, że jest ona dosyć uboga w opcje i mechanizmy rozgrywki. Autorzy jakiś Pora temu przyznali, że to, Cóż wypuścili zawiera Tylko 10% tego, Słucham mają w planach. Takie twierdzenie obiecuje mocny rozwój projektu w przyszłości, Brak mamy nadzieję, że Gabinet Niantic Niech ręka boska broni każe nam długo czekać na zwiększenie tempa aktualizacji.

Przypomnijmy, że Pokemon GO to mobilna odsłona popularnej konsolowej marki, która zadebiutowała na systemach iOS i Cyborg na początku lipca tego roku. Fabrykowanie bierze podstawowe mechanizmy znane z pierwowzoru, takie A także szukanie pokemonów, łapanie ich, rozwijanie tudzież wystawianie ich W stronę walk i łączy je z technologią rozszerzone rzeczywistości. Dzięki temu szukanie stworków wymaga spacerów po świecie rzeczywistym, a gymy, o które rywalizują gracze, znajdują się w prawdziwych lokacjach.

Warto na Kres wspomnieć, że popularność gry pomogła również konsoli Nintendo 3DS. Powodzenie Pokemon GO sprawił, że Niejeden graczy postanowiło sprawdzić główne odsłony marki. W rezultacie 3DS było najlepiej sprzedającą się konsolą lipca w Stanach Zjednoczonych, pokonując dominujące od ośmiu miesięcy PlayStation 4. Słucham więcej, na liście bestsellerów Pokemon Omega Ruby zajęło pozycję ósmą, a Pokemon Alpha Sapphire dziesiątą. Te wyniki są wymyślnie imponujące, gdyż gry te mają już Quasi dwa lata.

Pokemon GO w App Store

Pokemon GO w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry Niantic patche i aktualizacje Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: