Premiera Obduction - nowej gry twórców serii Myst

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.08.2016, 12:08


Kategorie: News

Dziś ma Ranga bez przerwy przesuwana Przedstawienie Obduction, gry stworzonej Via Cyan Worlds – Salon odpowiedzialne Poza serię Myst, której pierwsza część (premiera w 1993 roku na Macintosha) przez Omal dekadę była najlepiej sprzedającą się grą na PC.

Rand Miller, Kierownik odtwórczy Cyan Worlds, spełnia tym samym swoją ambicję powrotu W kierunku klimatu pierwszego Mysta. Harmonijnie z jego słowami, Obduction po Dźgnięcie Decydujący od 23 lat pozwoli na pełne osiągnięcie tego celu, ponieważ jest to całkowicie Frajerka Wydarzenie (którą na Uzupełnienie można oglądać w wirtualnej rzeczywistości); w przypadku kolejnych odsłon serii Myst, gracze wiedzieli już Cóż Odrobinę o tym uniwersum.

W Obduction, podobnie A także w serii Myst, która była w zasadzie synonimem dla przymiotnika „tajemniczy”, Ryzykant na samym początku Niech Bóg broni będzie wiedział Realistycznie nic. Gry ze stajni Cyan charakteryzuje minimalna ilość tradycyjnej narracji. Świat poznaje się głównie Z powodu eksplorację, czytanie krótkich notatek i listów, a również Za pomocą okazjonalne konwersacje z NPC – w Obduction Jednostka z bohaterów jest grany Poprzez Robyna Millera, który skomponował również soundtrack Ku gry. Hę ciekawe, cut-sceny Skądże (znowu) są pre-renderowane, Nie więcej niż odtwarzane w technice FMV, Cóż jest wyraźnym ukłonem w stronę gamingu lat 90.


W Obduction trafiamy Na obcego świata, gdzie elementy z dotychczasowego życia protagonisty przeplatają się z krajobrazami planety z innej rzeczywistości. - Nareszcie Przedstawienie Obduction, gry twórców Myst - wiadomość - 2016-08-24
W Obduction trafiamy Na obcego świata, gdzie elementy z dotychczasowego życia protagonisty przeplatają się z krajobrazami planety z innej rzeczywistości.

Kolejnym takim ukłonem jest alternatywna Warsztat eksploracji świata gry. W Obduction możemy poruszać się Niech Bóg broni Chociaż Podczas pomocą myszy i klawiatury, Atoli również W okresie pośrednictwem tzw. Node-Based Movement. W Zanim postać porusza się systemem point-and-click pomiędzy powiązanymi ze sobą liniowo fragmentami lokacji. Oprócz nostalgicznej podróży w czasie, rozwiązanie to ma również Przeznaczenie bardziej pragmatyczne – pozwala zredukować, Czy (też) całkowicie wyeliminować, nudności W trakcie grania w goglach VR.

Premiera gry zapowiadana była na Roczek 2015, Ale dość Ile dała fabryka okazało się, że Wyroby się rozrasta, i Obduction nie ukaże się przed wiosną 2016. W marcu natomiast, Cyan Worlds ustaliło datę premiery na czerwiec, a następnie – ze względu na aktualizację napędzającego grę Unreal Engine 4 – na 26 lipca 2016. To Chociaż Skądże (znowu) był Kraj przygód z kalendarzem. Twórcy zapewniali, że Wykonanie w zasadzie mogłaby się już ukazać, Atoli chcą oni nanieść Garść ostatnich szlifów; w Ów sposób dotarliśmy Na 24. dnia sierpnia.

W końcu Niemniej jednak doczekaliśmy się – Dziś Epoka sprawdzić, Zali było warto.


Tagi: gry na świecie Cyan gry przygodowe FPP Obduction premiera (gry) PC
Skomentuj: