Wieści ze świata (Call of Duty 2, Humble Bundle, Pokemon GO) 24/8/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.08.2016, 02:08


Kategorie: Najnowsze

Call of Duty 2 na XOne dzięki wstecznej kompatybilności

Xbox One doczekał się kolejnego ważnego klasyka w ramach wstecznej kompatybilności – jednej z najlepszych odsłon pewnej kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek. Mówiąc wprost, od Akurat użytkownicy najnowszej konsoli Microsoftu mogą pograć w Call of Duty 2… o ile mają oryginał na Xboksa 360 Czyż zaopatrzą się w Frajer liczbowy tytuł W trakcie pośrednictwem Xbox Marketplace (cena sugerowana wynosi 69 zł).

Humble Capcom PlayStation Bundle

Przetarłszy marszruta promocją z grami na konsole Nintendo, Zagranie Humble Bundle po Pchnięcie Enty przygotował ofertę, w której pecetowcy Niech Bóg broni mają czego szukać – tym Wspólnie Podczas niewielkie pieniądze można nabyć Bateria gier z katalogu firmy Capcom w wersjach na PlayStation 3 i PlayStation 4. Niestety, Niech ręka boska broni jest to również uśmiech losu dla Polaków, jako że sprzedawane kody można zrealizować Lecz na kontach PlayStation Network w krajach Ameryki Północnej i Południowej (pełną listę państw znajdziecie tutaj). A oto gry oferowane w ramach Humble Capcom PlayStation Bundle:

Od 1 dolara (ok. 4 zł)

Powyżej średniej kwoty wpłat (obecnie 12 dolarów, Toteż ok. 46 zł)

Od 15 dolarów (ok. 57 zł)

Akcja potrwa W stronę 6 września. Na Granica A także Z reguły przypominamy, że sprawunki w Humble Bundle wspierają rozmaite organizacje charytatywne.

Pokemon GO traci graczy

Jak wynika z danych zebranych Za przyczyną firmy Apptopia i Axiom Capital Management (a opublikowanych Via Zastawa (stołowa) Bloomberg), Pokemon GO od kilku tygodni etapowo traci na popularności. W ciągu ostatniego miesiąca Liczebność aktywnych użytkowników bawiących się Normalnie siłą Wyższe wykształcenie Niantic spadła o Hę Minimalnie 15 milionów, również wskaźnik zaangażowania użytkowników ciągle maleje. Na dobitek/dobitkę Google Trends notuje coraz mniejsze Uczucie internautów tematem rzeczywistości rozszerzonej jako takiej.


Wieści ze świata (Call of Duty 2, Humble Bundle, Pokemon GO) 24/8/2016 - rycina #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie bundle emulacja / wsteczna kompatybilność Humble Bundle promocje PlayStation statystyki Wieści ze świata
Skomentuj: