Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.08.2016, 09:08


Kategorie: News

Studio Firaxis Games ujawniło Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition, W takim razie specjalną edycję nadchodzącej strategii. Zwój wyceniono na 89,99 euro i W kierunku sprzedaży trafi Bodaj 20 tysięcy egzemplarzy. Jeżeli się na niego skusicie, to w pudełku znajdziecie oczywiście grę Sid Meier's Civilization VI Równolegle ze wszystkimi dodatkami oferowanymi w wersji Digital Deluxe Edition (ścieżka dźwiękowa plus dostęp Ku czterech DLC, które ukażą się w przyszłości), a Na dodatek unikalne opakowanie, Pakiet monet w gablotce, 100-stronicowy albumik z grafikami koncepcyjnymi w twardej oprawie nazwany Civilization Through the Years i dodawany W stronę pre-orderów Aztec Civilization Pack. Najpodlejszy z wymienionych elementów zawiera cywilizację Azteków Wespół z wodzem Montezumą, jednostką Eagle Warrior, budynkiem Tlatchli tudzież fuksem Huey Teocalli. Nacja ta zostanie udostępniona wszystkim graczom Zbyt darmo, Wątpliwość nastąpi to Tylko trzy miesiące po premierze Sid Meier's Civilization VI, zaplanowanej na 21 października bieżącego roku.


Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition. - Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition - wiadomość - 2016-08-25
Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition.

Sid Meier's Civilization VI to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych, zapoczątkowanej w 1991 roku. W ciągu 25 lat obecności na rynku, poszczególne części cyklu rozeszły się w nakładzie przekraczającym 35 milionów egzemplarzy.

W szóstce Po raz drugi/kolejny przyjdzie nam wcielić się we władcę jednej z cywilizacji i zadbać o O Jezu częstotliwy rozwój. Rozgrywka, Porównywalnie Gdy w poprzednich częściach, opierać ma się na zarządzaniu podwładnymi, budowaniu miast, odkrywaniu nowych technologii itd. Deweloperzy zatroszczą się Choć o Garść nowinek, w tym chociażby zmieniony Metodyka tworzenia metropolii, które mają zajmować więcej niż jedno pole. Nadprogramowo będziemy Na nich dobudowywać kolejne dzielnice podzielone na takie kategorie Jeżeli przemysłowa, naukowa, handlowa i wojskowa.


Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition - obraz #2

Tagi: gry na świecie 2K Games Civilization VI edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) Firaxis Games PC
Skomentuj: