Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.08.2016, 09:08


Kategorie: News

Studio Firaxis Games ujawniło Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition, W takim razie specjalną edycję nadchodzącej strategii. Paczka wyceniono na 89,99 euro i Na sprzedaży trafi Jedynie 20 tysięcy egzemplarzy. Jeżeli się na niego skusicie, to w pudełku znajdziecie oczywiście grę Sid Meier's Civilization VI Razem ze wszystkimi dodatkami oferowanymi w wersji Digital Deluxe Edition (ścieżka dźwiękowa plus dostęp W kierunku czterech DLC, które ukażą się w przyszłości), a Co więcej unikalne opakowanie, Bateria monet w gablotce, 100-stronicowy wolumen z grafikami koncepcyjnymi w twardej oprawie nazwany Civilization Through the Years tudzież dodawany W kierunku pre-orderów Aztec Civilization Pack. Epilogowy z wymienionych elementów zawiera cywilizację Azteków Jednocześnie z wodzem Montezumą, jednostką Eagle Warrior, budynkiem Tlatchli i w sposób niepojęty Huey Teocalli. Nacja ta zostanie udostępniona wszystkim graczom Podczas darmo, Słaby punkt nastąpi to Jedynie trzy miesiące po premierze Sid Meier's Civilization VI, zaplanowanej na 21 października bieżącego roku.


Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition. - Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition - wiadomość - 2016-08-25
Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition.

Sid Meier's Civilization VI to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych, zapoczątkowanej w 1991 roku. W ciągu 25 lat obecności na rynku, poszczególne części cyklu rozeszły się w nakładzie przekraczającym 35 milionów egzemplarzy.

W szóstce Po raz drugi/kolejny przyjdzie nam wcielić się we władcę jednej z cywilizacji i zadbać o O Jezu jednomiarowy rozwój. Rozgrywka, Na równi Jeżeli w poprzednich częściach, opierać ma się na zarządzaniu podwładnymi, budowaniu miast, odkrywaniu nowych technologii itd. Deweloperzy zatroszczą się Mimo wszystko o Trochę nowinek, w tym chociażby zmieniony Uporządkowanie tworzenia metropolii, które mają zajmować więcej niż jedno pole. Ekstra będziemy Ku nich dobudowywać kolejne dzielnice podzielone na takie kategorie Gdy przemysłowa, naukowa, handlowa i wojskowa.


Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition - sztych #2

Tagi: gry na świecie 2K Games Civilization VI edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) Firaxis Games PC
Skomentuj: